رفتن به مطلب
ایران چیپ
visaland22

ویزای کانادا

پست های پیشنهاد شده

شاید شما هم زمانی که قصد اخذ ویزای یک کشور را داشته اید، با کلمه مولتی، مولتیپل، مالتی و مالتیپل برخورد داشته اید. ویزای مولتی کانادا به نام ویزای پنج ساله نیز شناخته می شود. ویزای پنج ساله، یکی از انواع ویزای موقت کانادا است که به دارنده ویزا مجوز می دهد که بدون محدودیت و به دفعات به این کشور سفر داشته باشد. دارنده این ویزا می تواند با هر بار ورود به خاک کشور کانادا، تا مدت زمان 6 ماه (180 روزه) در این کشور اقامت داشته باشد، اما این نوع از ویزا اجازه کار یا تحصیل را به دارنده ویزا نمی دهد؛ البته به جز کرسی و نشست های کمتر از 6 ماهه. در بعضی از موارد، این امکان وجود دارد که ویزای توریستی کشور کانادا را به ویزای تحصیلی، شغلی و یا اقامت دائم تبدیل کرد.

 

[h=2]تفاوت بین ویزای مولتی کانادا و ویزای توریستی معمولی آن چیست؟[/h]

از سال 2015 اداره مهاجرت کانادا، ویزای مولتی این کشور را با هدف تسهیل ورود و خروج دو دسته عمده از متقاضیان ویزای توریستی راه اندازی کرد. در واقع ویزای مالتی یا 5 ساله کانادا، همان ویزای توریستی کانادا با ویژگی ها و کارکرد های متفاوت می باشد. ویزای مالتی کانادا به دارنده این اجازه را می دهد که تا زمان اعتبار پاسپورت خود، بدون محدودیت و نیاز به تمدید ویزا به این کشور سفر داشته باشد و در هر بار ورود، تا 6 ماه اقامت داشته باشد.

دو دسته عمده که اساسا ویزای مولتی کانادا برای سهولت ورود و خروج آن ها ارائه می شود، عبارتند از:

1. گروهی از افراد که با دلایل مورد تائید کنسولگری کانادا به صورت مداوم به این کشور سفر می کنند.

2. والدین و پدربزرگ های مسن و بازنشسته ای که قبلا از طریق فرزندشان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده اند.

اما در حال حاضر برا0ی افرادی خارج از این دو دسته بندی این امکان وجود دارد تا جهت دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

 

[h=2]مزایای ویزای مولتی کانادا چیست؟[/h] مهم ترین مزیت ویزای مولتی کانادا، رفت و آمد بدون محدودیت به این کشور بدون نیاز به تمدید سالانه ویزا می باشد. اما میتوان یک سری مزیت های دیگری را برای ویزای مولتی کانادا عنوان کرد:

1. ورود به خاک کشور کانادا بدون محدودیت

2. امکان ورود به کشور کانادا از کلیه مرز های کشور های مختلف در زمان های مختلف

3. امکان اقامت در کشور کانادا تا 6 ماه پس از هر بار ورود

4. پس از اتمام مدت زمان 6 ماهه اقامت، شخص می تواند تنها برای چند ساعت از این کشور خارج شده تا بتواند خود را برای اقامت 6 ماه بعدی آماده کند. (خروج چند ساعته پس از اتمام مدت زمان 6 ماه و ورود به این کشور پس از چند ساعت، بلامانع است)

 

[h=2]مدارک لازم جهت اخذ ویزای مولتی کانادا:[/h]

پروسه اخذ ویزای کانادا با توجه به مراحل تکمیل پرونده، پیکاپ مدارک و صدور ویزا توسط کنسولگری کانادا در بازه زمانی بین 2 هفته تا 3 ماه (14 روز تا 90 روز) به طول می انجامد. با توجه به این مسئله، ارائه پاسپورتی که حداقل 1 سال از اعتبار آن باقی مانده است، الزامی می باشد. باقی مدارک اخذ ویزای کانادا به شرح زیر می باشد:

1. یک قطعه عکس 5/3 در 5/4 رنگی جدید با زمینه سفید به همراه فایل عکس (بین عکس و چهره فرد، نباید تفاوتی دیده شود. تفاوت از قبیل ریش، سبیل، عمل های جراحی وغیره)

2. ارائه اصل پاسپورت فعلی و پاسپورت های قبلی (اسکن تمامی ویزا های دریافتی در 10 سال اخیر) در صورت موجود بودن

* در صورت موجود نبودن ویزا ها، ارائه کارت پرواز های انجام به خارج از کشور نیز قابل قبول می باشد.

3. ترجمه رسمی شناسنامه به زبان انگلیسی

4. ترجمه رسمی سند ازدواج به زبان انگلیسی

5. ترجمه رسمی کلیه سند های ملکی از قبیل مسکن، زمین و دفتر ها و مغازه ها به زبان انگلیسی

6. گواهی تمکن مالی (حداقل 100 میلیون) ترجمه شده از بانک به همراه پرینت گردش حساب 4 ماهه گذشته به همراه مهر و امضاء شعبه

* در برگه تمکن مالی، باید موجودی حساب به دلار کانادا نیز ذکر شود.

7. ترجمه رسمی گواهی اشتغال کار، جواز کسب و یا روزنامه رسمی شرکت به نام متقاضی و همسر متقاضی به زبان انگلیسی

8. ترجمه رسمی بیمه تامین اجتماعی متقاضی و همسر متقاضی به زبان انگلیسی (در صورت موجود بودن)

9. ارائه دعوت نامه رسمی و معتبر

10. تکمیل فرم درخواست ویزا (گروه مسافرتی ویزالند این کار رو برای شما انجام میدهد)

[h=2]شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا:[/h] اولین نکته اخذ ویزای مولتی کانادا این است که بهتر است، (تاکید میکنیم، بهتر است) شخص متقاضی قبلا یک سفر به منطقه شنگن داشته باشد( یعنی ویزای شنگن داشته باشد) مورد دیگر، ارائه نامه تمکن مالی مناسب می باشد. (برای هر شخص حدود 100 میلیون تومان) نامه های شغلی، بیمه و هر مدرک دیگری که وابستگی شخص را به کشور ایران نشان دهد، از موارد مورد نیاز اخذ ویزا است.

 

 

 

[h=2]هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا:[/h] از آنجایی که طی چند سال گذشته و بر اساس قوانین جدید مهاجرتی کانادا ، تنها ویزای مولتی یا 5 ساله به اتباع ایرانی تعلق می گیرد.

هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا توسط گروه مسافرتی ویزالند، 500 دلار برای هر شخص می باشد.

 

[h=2]نکات مهم در اخذ ویزای مولتی کانادا:[/h] 1. نقض در تکمیل فرم های درخواستی سفارت کانادا، یکی از دلایل مهم ریجکتی و یا همان رد شدن ویزای شخص متقاضی می باشد. بنابراین با سپردن این امر مهم به موسسه مسافرتی ویزالند، شانس رد شدن ویزای خود را به حداقل برسانید.

2.تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا هر شخص، با تاریخ اعتبار پاسپورت ایشان رابطه مستقیم دارد.

3. با توجه به اعمال محدودیت ها، متقاضیان گرامی می توانند درخواست پرداختی تعرفه های ویزای خود را به گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنند.

 

 

 

 

[h=2]سوالات متداول اخذ ویزای مولتی کانادا:[/h] 1. چرا به ویزای مولتی کانادا، ویزای 5 ساله می گویند؟

واقعیت ویزای مولتی کانادا این است که، اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از اعتبار پاسپورت متقاضی می باشد. از آنجایی که اعتبار پاسپورت های صادر شده برای ایرانیان 5 ساله می باشد، این ویزا را در ایران، ویزای 5 ساله کانادا نیز می نامند.

 

 

2. آیا کلمه اخذ ویزای تضمینی کانادا، واقعیت دارد؟

اگر چه برخی از موسسات به ظاهر حرفه ای با هدف جذب مشتریان از کلمه اخذ ویزای تضمینی استفاده می کنند، اما واقعیت این است که در اخذ هیچ نوعی از ویزا، هیچ تضمینی وجود ندارد. اما نکته قابل توجه در اخذ ویزا این می باشد که فرد متقاضی با انتخاب موسسه معتبر و با کارنامه درخشان و رزومه ای پربار در امر گردشگری، می توانند شانس اخذ ویزا را برای شما به حداکثر برسانند.

 

3. برای ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داریم؟

خیر، هیچ الزامی برای داشتن دعوت نامه نیست اما، اگر دعوت نامه داشته باشید، شانس اخذ ویزای شما بیشتر خواهد شد.

 

4. داشتن برنامه سفری برای سفر به کانادا مهم است؟

بله. داشتن برنامه سفری به شما کمک می کند که شانس دریافت ویزا برای شما بالاتر برود به این صورت که، برنامه سفری به افسر کنسولگری اثبات می کند که شما قصد برگشت به کشور خود را دارید.

 

5.در صورت داشتن تمام شرایط، چقدر تضمین برای ویزا شدن وجود دارد؟

از بین تمامی مدارک، اسناد ملکی شخص متقاضی، تمکن مالی و گردش حساب از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. در صورتی که تمام مدارک و شرایط را دارا باشید، 90 درصد احتمال ویزا شدن شما وجود دارد. 10 درصد باقی مانده را می توان به نحوه برخورد با افسر کنسولگری، اثبات برگشت به خاک وطن و مواردی از این قبیل می باشد. در اغلب موارد، بدون هیچ دلیل قانع کننده ای درخواست ویزای شما با شکست مواجه خواهد شد.

 

 

 

6. برای شرکت در یک کنفرانس در کانادا، چه نوع دعوت نامه ای لازم است؟

برای شرکت در کنفرانس ها، سمینار ها و همایشات در کشور کانادا، نیاز به دعوت نامه تجاری از این کشور می باشد.

 

7. مدارک مورد نیاز سفارت کانادا، به چه زبانی باید ترجمه شود؟

کلیه مدارک درخواستی سفارت کانادا، باید توسط دارالترجمه های رسمی دادگستری به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

 

8. مصاحبه ویزای کانادا به چه صورت است؟

ویزای مولتی کانادا مصاحبه ندارد. کلیه مدارک به صورت اینترنتی برای سفارت کانادا ارسال می شود و برای بررسی آن ها نیازی به حضور شخص نیست. در بعضی از موارد خاص، از متقاضی درخواست می شود که برای مصاحبه، به یکی از سفارت خانه های کشور کانادا مراجعه کنند.

 

9. مهم ترین عامل تعیین مدت اعتبار ویزای مولتی کانادا چیست؟

از مهم ترین عوامل تعیین کننده مدت اعتبار ویزا می توان به افسر مهاجرت (افسر بررسی کننده پرونده)، اعتبار پاسپورت، دعوت نامه ارسال شده از کانادا و افسر مرزی مستقر در فرودگاه اشاره کرد.

10. مجرد یا متاهل بودن برای ویزای کانادا چقدر اهمیت دارد؟

مطمئنا مجرد یا متاهل بودن شخص متقاضی در اخذ ویزا هر کشوری تاثیر به سزایی دارد؛ اما مجرد هایی با تاریخچه سفری عالی و تمکن مالی بالا نیز می توانند برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنند.

 

11. پس از ریجکت شدن، چند وقت بعد میتوانیم دوباره اقدام کنیم؟

پس از رد شدن درخواست ویزای کانادا، هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و شما میتوانید یک ماه بعد از ریجکتی دوباره اقدام کنید.

 

12. اگر بیشتر از 6 ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشیم، چه می شود؟

پس از 6 ماه حتما باید مهر خروج از کانادا در پاسپورت شما ثبت شود. اگر این اتفاق رخ ندهد، پلیس کانادا می تواند شما را دستگیر کرده و به کشور مادری خود دیپورت کند. پس از دیپورت شدن نیز ویزای شما باطل می شود.

 

منبع: ویزالند

ویزای کانادا | ویزالند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
[h=4]برای دریافت ویزای کانادا چه اقداماتی لازم است؟ ویزای ۵ ساله کانادا چیست؟ آیا واجد شرایط دریافت ویزا هستیم؟ چه مدارکی باید به همراه داشته باشیم؟ در ادامه با آدراپانا همراه باشید تا پاسخ سوالات خود در خصوص ویزای کانادا را دریافت نمایید…[/h] [INDENT] [h=4]جهت دریافت مشاوره و اخذ ویزای کانادا با همکاران ما تماس حاصل نمایید : ۸۸۵۴۲۰۹۴-۰۲۱[/h] [/INDENT] [h=4]ویزای کانادا به سه صورت زیر ارائه می شود :[/h] [TABLE] [TR="class: su-even"] [TD] [h=4]ویزای یک بار ورود (Single Entry) : با این ویزا تنها می توانید یک بار وارد کانادا شوید و پس از خروج از کانادا ویزای شما باطل خواهد شد.[/h] [/TD] [/TR] [TR] [TD] [h=4]ویزای چندبار ورود (Entry Multiple) : این نوع ویزا اجازه ورود و خروج مکرر به دارنده ویزا می دهد.[/h] [/TD] [/TR] [/TABLE] [h=4]دارندگان ویزاهای بالا در هر بار ورود به کانادا اجازه ندارند بیشتر از ۶ ماه در خاک این کشور اقامت داشته باشند و می بایست قبل از مدت تعیین شده از کانادا خارج شوند.[/h] [TABLE] [TR="class: su-even"] [TD] [h=4]سوپر ویزا (Super Visa) : این نوع ویزا که به ویزای ۵ ساله کانادا نیز معروف است برای افرادی صادر می شود که نیاز دارند بیش از ۶ ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشند.[/h] [/TD] [/TR] [/TABLE] [h=4]سوپر ویزا معمولا برای والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ افرادی که اقامت دائم و یا موقت کانادا دارند صادر می گردد. اعتبار این ویزا ۵ ساله بوده و دارنده این ویزا می تواند در هربار ورود به کانادا تا ۲ سال در این کشور بماند.[/h] [h=4]بیشتر بخوانید : [URL="http://adrapanatravel.com/canadian-super-visa/"]آیا واجد شرایط دریافت سوپر ویزا هستید ؟[/URL][/h] [h=4]توجه نمایید که در اپلیکیشن فرم های جدید، گزینه ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود به کانادا وجود ندارد؛ به این معنا که تمامی درخواست ها به یک شکل به سفارت ارجاع داده می شوند و درنهایت افسر ویزا تصمیم گیرنده ی نهایی در مورد نوع و مدت زمان اعتبار ویزا خواهد بود.[/h] [h=3][COLOR=#000080]برای دریافت کدام نوع ویزای کانادا می بایست اقدام نماییم ؟[/COLOR][/h] [h=4]بطور کل درخواست برای دریافت ویزای توریستی (ویزیتور) رایج تر است. متقاضیانی که برای دیدن جاذبه های کانادا، دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش و کنگره و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی قصد ورود به کشور کانادا را داشته باشند، به عنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست خود را ارائه می دهند.[/h] [h=4]اما اگر دلیل سفر شما جزء هیچ کدام از موارد بالا نمی باشد، می بایست جهت دریافت نوع دیگری از ویزا، نظیر ویزای کاری و یا ویزای تحصیلی اقدام نمایید.[/h] [h=3][COLOR=#000080]چطور برای دریافت ویزا اقدام نماییم ؟[/COLOR][/h] [h=4]اقدام جهت دریافت ویزای کانادا به دو صورت آنلاین و مراجعه حضوری امکان پذیر است.[/h] [h=4][COLOR=#000080]روش آنلاین :[/COLOR] در این روش کارشناسان ما اطلاعات متقاضی را در سایت اداره مهاجرت ثبت و یک حساب کاربری برای وی ایجاد می نمایند. کلیه مدارک متقاضی پس از اسکن در اکانت آنلاین، آپلود می گردد. هزینه های مرتبط با ویزا (۱۰۰ دلار) و انگشت نگاری (۸۵ دلار) نیز به صورت آنلاین پرداخت می شود. از آنجائیکه پس از ارسال نهایی درخواست، امکان حذف و اضافه مدارک وجود ندارد؛ لذا متقاضیان باید مدارک درخواستی از سوی کارشناسان ما را درست و کامل در اختیارشان قرار بدهند. پس از اتمام این مراحل، نامه انگشت نگاری و برگه تاییدیه ثبت نام به همراه شماره درخواست، برای متقاضی ارسال می شود که به متقاضی اجازه می دهد ظرف مدت ۳۰ روز برای انگشت نگاری اقدام نماید.[/h] [h=4](حتما به این نکته توجه داشته باشید که در صورت عدم مراجعه طی مدت زمان یک ماه پس از درخواست آنلاین، درخواست ویزا لغو شده و هزینه شما سوخت خواهد شد. پس لطفا از قبل برای انجام مراحل پس از درخواست آنلاین برنامه ریزی نمایید!)[/h] [h=4][COLOR=#000080]روش حضوری :[/COLOR] در این روش کلیه مدارک به صورت کاغذی Paper به سفارت ارائه می شوند. نحوه پرداخت هزینه های سفارت در مراکز مختلف متفاوت است. به عنوان مثال در کشور ترکیه باید رسید بانکی واریز وجه را ارائه نمایید و در امارات باید آن را به صورت نقدی پرداخت کنید. هیچ مدرکی از سوی سفارت به شما بازگردانده نخواهد شد. انگشت نگاری هم زمان با تحویل مدارک انجام می گیرد. پس از آن متقاضی یک شماره پیگیری دریافت می کند و از طریق وارد کردن آن در سایت شرکت VFS از وضعیت پرونده خود مطلع می گردد.[/h] [IMG]https://adrapanatravel.com/wp-content/uploads/2017/05/Canada-Visa-Form.jpg[/IMG]فرم ویزای کانادا [h=3][COLOR=#000080]مدارکی که متقاضی جهت دریافت ویزای توریستی کانادا می بایست ارائه نماید به شرح زیر است :[/COLOR][/h] [h=4]اصل و کپی رنگی پاسپورت جدید با حداقل ۱ سال اعتبار (صفحه مشخصات فردی و صفحات حاوی ویزاها) اصل پاسپورت قدیمی و کپی رنگی تمام صفحات حاوی ویزاها ۲ قطعه عکس رنگی زمینه روشن (سایز ۴.۵×۳.۵) رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا مدارک میزبان تکمیل فرم سفارت کانادا (این فرم پس از عقد قرارداد توسط متخصصان این بخش با دقت تکمیل خواهد شد) ۱۸۵ دلار جهت واریز وجه سفارت[/h] [h=3][COLOR=#000080]مدارکی که نیاز به ترجمه دارند :[/COLOR][/h] [h=4]شناسنامه مدارک شغلی متقاضی / همسر (آخرین فیش حقوق – گواهی های اشتغال به کارو غیره) مدارک مالی متقاضی / همسر (گواهی های بانکی و غیره) اسناد مالکیت[/h] [h=4]در نظر داشته باشید که لیست مدارک ذکر شده از سوی سفارت کانادا به صورت کلی و برای همه ی مردم دنیا ارائه گردیده است، اما این مدارک با توجه به محل درخواست ویزا و بسته به اشخاص مختلف متفاوت می باشد. مدارک تکمیلی مورد نیاز هر متقاضی پس از بررسی پرونده و با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان و شرایط میزبان از سوی مشاوران موسسه آدراپانا اعلام خواهد شد. مد نظر داشته باشید که سفارت کانادا مصاحبه حضوری ندارد و تنها از طریق مدارک ارائه شده به سفارت است که افسران ویزا در مورد پرونده های متقاضیان تصمیم گیری می نمایند. بهره گیری از تجربیات و تخصص همکاران ما در موسسه آدراپانا شما را در ارائه کامل مدارک یاری می نماید.[/h] [h=3][COLOR=#000080]کدام روش جهت ارائه مدارک بهتر است ؟[/COLOR][/h] [h=4]هر دو روش شرح داده شده، مورد قبول سفارت کانادا می باشد. اما در نظر داشته باشید که در روش حضوری، ضریب اطمینان بیشتری از بابت بررسی کلیه مدارک و ارائه آن به سفارت می باشد. لذا توصیه می گردد مدارک به صورت کاغذی و هم زمان با انگشت نگاری به سفارت تحویل داده شود. پیگیری پرونده های آنلاین مستقیما از طریق اکانت ایجاد شده برای متقاضیان صورت می گیرد و نیازی به مراجعه به سایت VFS وجود ندارد.[/h] [h=4]در نهایت تصمیم گیری در خصوص روش ارائه پرونده به عهده شخص متقاضی است و هیچ اجباری برای انتخاب یکی از روش ها وجود ندارد.[/h] [IMG]http://adrapanatravel.com/wp-content/uploads/2017/05/Canada-Visa-biometric.jpg[/IMG]انگشت نگاری ویزای کانادا [h=3][COLOR=#000080]مراحل انگشت نگاری :[/COLOR][/h] [h=4]جهت انگشت نگاری سفارت کانادا مراجعه متقاضی به یکی از دفاتر شرکت VFS الزامی خواهد بود. اما با توجه به دایر نبودن سفارت کانادا در ایران، متقاضیان ایرانی باید برای انگشت نگاری به یکی از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی و یا ابوظبی مراجعه نمایند.[/h] [h=4]در حال حاضر خدمات کامل مرتبط با هر دو روش درخواست ویزا (روش آنلاین و حضوری) شامل مشاوره، تکمیل فرم، تکمیل مدارک و خدمات ویژه ی تور انگشت نگاری در استانبول با همراهی نماینده ی مستقیم شرکت آدراپانا (از فرودگاه امام خمینی تا محل انگشت نگاری) و انجام کارهای سفارت به صورت تخصصی صورت می گیرد.[/h] [h=4]لازم به ذکر است تور انگشت نگاری شرکت آدراپانا تنها به مقصد استانبول برگزار خواهد شد و در صورتی که تمایل داشته باشید به مراکز VAC در دیگر شهرها نظیر آنکارا و دبی مراجعه نمایید، قادر به استفاده از خدمات تور انگشت نگاری نمی باشید.[/h] [h=4]بیشتر بخوانید : [URL="http://adrapanatravel.com/fingerprinting-tour"]تور انگشت نگاری ویزای کانادا[/URL][/h] [h=3][COLOR=#000080]و در نهایت پیکاپ پاسپورت[/COLOR][/h] [h=4]پس از درخواست ویزای کانادا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می نماید. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به دفاتر VAC تحویل دهد.[/h] [h=4]برای این کار دو راه وجود دارد. حضور خود شخص در مراکز VAC و تحویل مدارک به صورت مستقیم و یا ارسال مدارک از طریق یک نماینده معتبر و دریافت پاسپورت.[/h] [IMG2=JSON]{"alt":"\u0648\u06cc\u0632\u0627\u06cc \u06a9\u0627\u0646\u0627\u062f\u0627","data-align":"none","data-size":"full","height":"272","width":"272","src":"http:\/\/adrapanatravel.com\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Canada-Visa-Flag.jpg"}[/IMG2] ویزای کانادا [h=4]یقینا مراجعه مجدد به دفاتر VAC هزینه های بسیاری اعم از هزینه های گزاف پرواز، هتل و رفت و آمد درون شهری را در بر می گیرد و از همه مهم تر زمانبر نیز خواهد بود. به همین دلیل افراد ترجیح می دهند این کار را از طریق نماینده انجام دهند. برای این کار متقاضی باید فرم وکالت را امضا و همراه مدارک مذکور تحویل نماینده بدهد. آنچه که در این مرحله حائز اهمیت می باشد این است که متقاضیان نماینده ای معتبر، آگاه به روند سفارت و دارای مجوز رسمی را برای این کار انتخاب نمایند.[/h] [h=4]موسسه آدراپانا با در اختیار داشتن تیم متخصص در تهران، امارات عربی متحده و ترکیه، پس از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به کشور مورد نظر بدون حضور وی مبادرت به اخذ پاسپورت از سفارت مربوطه و تحویل آن به متقاضی در ایران می نماید.[/h] [h=4][/h] [h=4]نکته : از آن جایی که در اکثر موارد، تاریخ خاتمه ویزا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید.[/h] [h=3][/h] [h=3][COLOR=#000080]آیا واجد شرایط دریافت ویزا هستیم ؟[/COLOR][/h] [h=4]با توجه به توضیحات داده شده، به طور کلی برای آنکه موفق به دریافت ویزای کانادا شوید باید شرایط زیر را داشته باشید :[/h] [LIST=1] [*][h=4]فرم های تقاضانامه ویزا را بی کم و کاست پر کنید.[/h] [*][h=4]مدارک لازم را به طور کامل ارائه نمایید.[/h] [*][h=4]به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که انگیزه موجه برای مسافرت به کانادا دارید.[/h] [*][h=4]به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که استطاعت مالی لازم برای مسافرت به کانادا دارید.[/h] [*][h=4]به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که پیش از خاتمه مدت اقامت خود در کانادا خاک این کشور را ترک خواهید کرد و به طور غیر قانونی در کانادا نخواهید ماند یا تقاضای پناهندگی نخواهید داد.[/h] [*][h=4]به کانادا ممنوع الورود نیستید[/h] [/LIST] [url=https://adrapanatravel.com/canada-visa/]ویزای کانادا | ویزای ۵ ساله کانادا - راسا پرواز آدراپانا[/url]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=2]پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا[/h] [h=4]با بهره گیری از خدمات پیکاپ پاسپورت (پیکاپ ویزا) مسافر می تواند فرد یا شرکتی را به عنوان نماینده و وکیل خود انتخاب کرده تا از این طریق روند ارائه پاسپورت به سفارت مورد نظر و بازگرداندن آن به کشور انجام شود.[/h] [h=3]جهت دریافت مشاوره در مورد پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا با همکاران ما تماس حاصل نمایید:[/h] [h=3]۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴[/h] [h=4]کسانی که قصد سفر به کشورهای را دارند که سفارت خانه و یا کنسولگری فعال را در داخل کشور ما ندارند (همانند آمریکا، کانادا و انگلستان) و درگیر امور مربوط به آن هستند، به احتمال بسیار زیاد با مفهومی مانند پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا آشنا شده اند و یا به گوششان خورده است. اما پیکاپ ویزا چیست !؟[/h]

pickup-passport10-1024x294.jpg پیکاپ پاسپورت

[h=4]متقاضیان خروج از کشور به یکی از کشورهای ذکر شده پس از مصاحبه و انگشت نگاری که حضور شخص الزامی می باشد، در صورت مثبت بودن نتیجه سفارت و برای ارائه پاسپورت جهت درج ویزا نیاز به سفر به کشور محل استقرار سفارت را دارند. سفرهایی که یقینا هزینه های بسیاری اعم از هزینه های گزاف پرواز، هتل و رفت و آمد درون شهری را در بر می گیرد و از همه مهم تر زمان بر نیز می باشد. با بهره گیری از خدمات پیکاپ پاسپورت مسافر می تواند فرد یا شرکتی را به عنوان نماینده و وکیل خود انتخاب کرده تا از این طریق روند ارائه پاسپورت به سفارت مورد نظر و بازگرداندن آن به کشور انجام شود.[/h] [h=4]قطعا همه از میزان اهمیت پاسپورت که از اصلی ترین مدارک شناسایی است و سو استفاده هایی که می شود از آن کرد، آگاه می باشند. آنچه که حائز اهمیت می باشد این است که متقاضیان نماینده ای معتبر، آگاه به روند سفارت و دارای مجوز رسمی را برای این کار انتخاب نمایند.[/h] [h=4]موسسه آدراپانا با در اختیار داشتن تیم متخصص در تهران، امارات عربی متحده، ترکیه و ارمنستان پس از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به کشور مورد نظر بدون حضور وی مبادرت به اخذ پاسپورت از سفارت مربوطه و تحویل آن به متقاضی در ایران می نماید.[/h] [h=4]همان طور که گفته شد با توجه به اینکه پاسپورت از مدارک اصلی شناسایی اشخاص محسوب می شود و حفظ و حراست آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تحویل آن به غیر، مستلزم اعتماد کامل به کارگزار است، از این رو تیم های متخصص در موسسه آدراپانا با مجوز رسمی از وزارت امور خارجه و سابقه ای درخشان در این زمینه، خدمات پیکاپ پاسپورت را در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت در بین شرکت های دارای مجوز انجام می دهد.[/h] [h=4]جهت دریافت مشاوره در مورد پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا با همکاران ما تماس حاصل نمایید:[/h] [h=4]۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴[/h]

https://adrapanavisa.com/pickup-passport/

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]انواع ویزای کانادا[/h] hands-waving-flags-canada_53876-25318-626x430.jpg

اخذ ویزای کانادا یک پروسه چالش برانگیز و طولانی است و برای آن باید تحقیق کرده و مکاتبات و مدارک مختلفی را آماده و ارائه کنید. با این حال مهم ترین نکته در اخذ ویزای کانادا آن است که بفهمیم مسئولان کشور کانادا از مهاجرین چه چیزی می خواهند و بر طبق آن پروسه را آغاز کنیم.

 

همیشه این را به خاطر داشته باشید که کشور کانادا به مهاجرین نیاز دارد، در نتیجه اگر شما بتوانید راه درست را برای خود پیدا کنید و همچنین به کانادا نشان دهید که بودن شما در آنجا به سود آنهاست، در کسب مجوز این کشور موفق خواهید شد. اما قبل از این باید مطلع شوید که گزینه های مختلف مهاجرتی کانادا چه هستند و کدام یک بهترین گزینه برای شماست.


[h=2]1f4a5.svgشرایط اخذ انواع ویزای کانادا[/h]

بسته به هدف ها و شرایط شخصی که دارید، راه های مختلفی وجود دارد که به وسیله آن ها بتوانید اقامت دائم و ویزای کانادا را اخذ کنید. در کانادا انواع مختلفی ویزا وجود دارد، از جمله ویزای توریستی کانادا، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای کار موقت و اقامت دائم کانادا .


[h=2]مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا[/h]

بسته به نوع ویزایی که شما درخواست آن را می دهید، مدارک متفاوتی را باید ارائه کنید. بخشی از مدارک مشابه هستند ولی هر ویزایی بسته به نوع درخواست شما اعم از کار، توریستی، تحصیلی، دیدار با خویشاوندان و … مدارک خاص خود را نیازمند است که در ادامه، برای هر نوع ویزا مدارک لازم برای آن را به تفکیک برای شما عزیزان ذکر کرده ایم.


[h=4]نمونه فرم درخواست برای ویزای کانادا – همه این فرم ها امروزه آنلاین پر می شوند.[/h]

generic-application-form-for-Canada-imm-0008.jpg[h=2]دسته بندی انواع ویزای کانادا چگونه است؟[/h]

دو دسته کلی ویزای کانادا وجود دارد:

 

ویزای موقت: این ویزا به دارنده خود اجازه میدهد که برای مدت زمان مشخص و محدودی در کانادا بماند‌. معمولا برای مقاصدی مثل کار، تحصیلات، دیدار با خانواده و یا سفر تفریحی این ویزا را باید دریافت کنید.

 

ویزای دائم: این نوع از ویزا به دارنده خود اجازه میدهد تا به صورت دائمی برای کار و یا تحصیل در کانادا بماند و در حقیقت دارنده ویزا در مسیر اخذ اقامت دائم قرار می گیرد. [h=2]انواع ویزای موقت کانادا[/h]

ویزای اقامت موقت کانادا برای آن دسته از افراد که می خواهند برای تحصیل، کار و یا تعطیلات به این کشور بیایند گزینه بسیار خوبی است. اگر قصد دارید برای مدت کوتاه و محدودی در کانادا بمانید، پس مجوز موقت بهترین گزینه برای شماست. در ادامه به شکل جزئی در مورد مجوز های موقت توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

 

ویزای موقت کانادا به دارنده ویزا اجازه میدهد که برای مدت زمان مشخصی که توسط کنسولگری و یا سفارت کانادا مشخص میشود در این کشور بماند. مدت زمان این ویزا معمولا حداکثر ۶ ماه میباشد هر چند که این ویزا میتواند یک بار ورود و یا چند بار ورود باشد.

ویزای یک بار ورود به شخص دارنده اجازه میدهد که تنها یک بار وارد کانادا شود و باید تا انتهای مدت انقضای ویزای خود در کانادا بماند و سپس به کشور خود بازگردد اما ویزای چند بار ورود به دارند اجازه میدهد که در طول مدت اقامت در کانادا به کشور خود رفت و آمد داشته باشد.

 

آیا می دانید هزینه اخذ انواع ویزای کانادا چقدر است؟ آیا با هزینه های بیومتریک و تقاضای ویزای کانادا آشنا هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

هزینه اخذ ویزای کانادا

 

canada.jpg

 

در ادامه به بررسی انواع ویزا های موقت کانادا میپردازیم: [h=3]ویزای تحصیلی کانادا[/h]

ویزای دانشجویی کانادا به کسانی داده میشود که از یکی از دانشگاه های کانادا اجازه تحصیل دریافت کرده اند. اگر مدت تحصیل یا طراح مطالعاتی شما کمتر از ۶ ماه باشد تنها یک ویزای عمومی به شما داده میشود اما اگر بیش از این مدت باشد مجوز دانشجویی برای شما صادر خواهد شد.

 

مزیت تحصیل در کانادا این است که شما حق این را دارید که خانواده و همچنین همسر خود را نیز به همراهتان بیاورید. همچنین پس از اتمام دوره تحصیلی می توانید برای کسب مجوز کار آزاد در کانادا نیز اقدام کنید. این کشور یک مقصد ایده آل برای محصلین به شمار می رود چرا که کشور کانادا حق تمام و کمال کار کردن در حین تحصیل را برای دانشجویان قائل می شود. [h=4]عکس ویزای تحصیلی کانادا[/h]

در این قسمت عکس ویزای تحصیلی مولتیپل کانادا را مشاهده می کنید. فرد با این ویزا اجازه دارد در مدت زمان اعتبار ۲ ساله ویزای خود، به دفعات از کانادا خارج شده و به آنجا باز گردد.

 

KaramdeepVisa-500x500-1024x768.jpg[h=3]ویزای توریستی[/h]

بسته به ملیتی که دارید می توانید برای سفرها و تعطیلات خود ویزای توریستی کانادا را نیز اخذ کنید. در حین دادن تقاضا برای این نوع ویزا یک نیازمندی مهم و اصلی وجود دارد که در آن شما باید ثابت کنید که به شکل موقت در کانادا می مانید و تا پایان دوره ویزا از این کشور خارج خواهید شد.

 

این ویزا برای شما به منزله اجازه اقامت موقت در کانادا است و بسته به زمان اعتبار و تعداد دفعات ورود و خروج می توانید از آن استفاده کنید. [h=4]ویزای کار کانادا[/h]

با کار کردن در کشور کانادا می توانید تجربه کار در این کشور را به دست آورید که در نهایت می تواند به شما در کسب اقامت دائم کمک کند. متقاضیان کلاس اکسپرس کانادایی یا برنامه نامزدان استانی باید تجربه کار در این کشور را داشته باشید.

 

اگر صلاحیت لازم برای برنامه کارکنان ماهر فدرال یا دیگر برنامه هایی که از طریق سیستم را ندارید، پس کار کردن در کشور کانادا می تواند مورد کلیدی در کسب اقامت دائمتان باشد. اگر برای هر کدام از انواع مجوز کار کانادا اقدام می کنید باید پیشنهاد کار داشته باشید. به عنوان مثال مجوز ارزیابی بازار کار سنتی، مجوز کار مبتنی بر قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی یا مجوز کار مراقب و پرستار درون خانه. [h=4]مدارک لازم برای ویزای کاری:[/h]

 • گذرنامه معتبر
 • دو قطعه عکس از شخص شما و یک قطعه عکس از هر کدام از اعضای خانواده که قرار است همراه شما باشند.
 • مدارک لازم برای شغلی که قرار است در کانادا انجام دهید
 • در صورتی که کار شما در ایالت کبک است نیاز است گواهینامه های تاییدی کار در کبک را داشته باشید.
 • مدارک قانونی شوهر فرزند و یا پارتنر قانونی که قرار است با شما بیاید
 • فرم ها و مستندات مربوطه به کار مورد نظرو اعضای خانواده
 • فرم مخصوص اخذ ویزای اقامت موقت کانادا
 • این فرم را باید شخص متقاضی کار و تمامی همراهان فرد که بالای ۱۸ سال سن دارند پر کنند. البته بعضی از کشور ها که اتباعشان برای ورود به کانادا نیازی به ویزا ندارند لازم نیست که این فرم را همراه داشته باشند.
 • فرم اظهار نامه قانونی اتحادیه قوانین مشترک. این فرم را باید در صورتی پر کنید که یک شخص سوم به جای شما قرار است به نمایندگی از شما برای کارفرمای مورد نظر در کانادا کار کند.

[h=4]مهاجرت بیزینس کلاس کانادا[/h]

مهاجرت به کانادا از طریق کار دارای سه دسته بندی مختلف است. کبک، فدرال و برخی از استان ها دارای برنامه های انتخابی داخلی و مخصوص خود هستند. نتیجه نهایی این برنامه های مهاجرتی مشابه هم است و آن هم اقامت دائم در کاناداست. شما تنها در صورتی می توانید این گزینه را انتخاب کنید که دارایی شما بیش از ۳۰۰ هزار دلار کانادا باشد.

 

ویزای کار کانادا به کسانی داده میشود که از داخل کانادا درخواست کاری دارند که مدت آن بیشتر از ۶ ماه است. برای دریافت این ویزا شخص باید یک درخواست کار رسمی از یک کارفرمای معتبر در کانادا داشته باشد و به وسیله آن برای اخذ ویزا اقدام کند. [h=3]ویزای اقامت موقت حضور در کانادا[/h]

این ویزا به کسانی داده میشود که برای مقاصد خاص نیاز دارند مدتی در کانادا باشند اما واجد صلاحیت دریافت ویزای دائمی نیستند. این ویزا تنها برای مدت مشخصی که فرد نیاز دارد در کانادا باشد صادر میشود .

 

برای مثال اگر شما به یک کارگاه دو هفته ای دعوت هستید مدت ویزای شما نیز تنها دو هفته خواهد بود. [h=3]ویزای موقت کاری تفریحی کانادا[/h]

این ویزا تنها به شهروندان ۳۰ کشور مشخص داده میشود که میخواهند علاوه بر انجام امور کاری مدتی را نیز به تعطیلات در این کشور بپردازند. صدور این ویزا به صورت قرعه میباشد به این صورت که متقاضیان درخواست خود را برای سفارت خانه ها ارسال میکنند و منتظر نوبت خود میمانند. [h=3]ویزای مبتنی بر تجربه در کانادا[/h]

آن دسته از متقاضیانی که هم اکنون در کشور کانادا هستند و یک مجوز کار موقت دارند می توانند با کمک برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص متقاضی اقامت دائم در این کشور شوند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یا همان اکسپرس انتری، سیستمی جامع است که برای رفع نیازهای نیروی کار متخصص و حرفه ای کانادا در سطوح مختلف طراحی شده است. [h=2]اکسپرس انتری شامل چه برنامه هایی می شود؟[/h]

این سیستم متقاضیان را در سه دسته بررسی می کند. این سه گروه شامل :

 • دسته نیروی کار خبره فدرال Federal Skilled Worker Class : FSW Class
 • دسته تاجرین خبره فدرال Federal Skilled Trades Class : FST Class
 • دسته نیروی کاری با تجربه کار در کانادا Canadian experience class : CEC

این ویزا مخصوص افرادی است که دارای تجربه کار حرفه ای در کشور کانادا هستند، بسته به نوع برنامه، پیش نیازها و مدارک خاص لازم برای ارائه وجود دارد و همچنین فرد باید توانایی مورد نیاز در زبان های انگلیسی و فرانسوی را داشته باشد.

 

 

انواع ویزای کانادا - موسسه حقوقی اَپلو

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=2]راسفر، سایتی برای سفری آسان[/h] [h=4]سایت راسفر را می شناسید؟ شاید با خود بگویید نه! خوب حق دارید چون این سایت تازه احداث شده ولی در این سایت ما قصد داریم تمامی خدماتی که برای سفر نیاز دارید را ارائه دهیم. حتی خدماتی که فکرش را هم نخواهید کرد. فکر همه جا را کرده ایم.[/h] [h=4]فرض کنید قصد سفر دارید، ولی نمی دانید کجا؟ یک سر به لیست تورهای راسفر بزنید و قیمت ها را با هم مقایسه کنید و حتی در بخش سرچ می توانید تورهای قسطی را فیلتر کنید.[/h] [h=4]اگر هم قصد سفر با خودروی شخصی خود دارید، لیست اقامتگاه های بوم گردی ما را ببینید. ما شما را مستقیما به مدیریت اقامتگاه ها متصل می کنیم تا بدون واسطه و با کمترین قیمت اتاق خود را رزرو نمایید. (کاری که هیچ سایتی انجام نمی دهد!)[/h] rasfar-3.png

[h=4]یعد از رزرو تور یا اقامتگاه خود، نوبت می رسد به دیدنی های شهر، رستوران ها و … خیلی از نکاتی که شاید راجع به آن شهر بخواهید بدانید. نگران نباشید ما کنار شما هستیم.[/h] [h=4]شاید هم نیاز به ویزا، وقت سفارت، بیمه مسافرتی و خیلی از خدمات دیگر داشته باشید. نگران نباشید ما شرکت های خدمات دهنده برتر در هر زمینه را به شما معرفی می کنیم. بی هیچ واسطه ای![/h] rasfar-4.png

[h=4]اگر هم خدمات دهنده مسافرتی هستید و هرگونه خدمات را ارائه می دهید، ما شما را معرفی خواهیم کرد. کافی است در راسفر ثبت نام کنید و بعد از تایید ایمیل خود، خدمات خود را ثبت نمایید. نگران نباشید، اگر وقت انجام این کار و یا دسترسی به کامپیوتر را ندارید با همکاران ما تماس بگیرید تا آنها در اولین فرصت این کار را برای شما انجام دهند.[/h] [h=4]پس به طور کل:[/h]

 • [h=4]اگر مسافر معمولی هستید و قصد سفر به استانبول دارید و به دنبال ترانسفر فرودگاهی هستید؛ می توانید در بخش خدمات با فیلتر کردن شهر استانبول و خدمات ترانسفر فرودگاهی به کلیه افراد و آژانس های ارائه دهنده ترانسفر فرودگاهی در استانبول دسترسی داشته باشید.[/h]
 • [h=4]اگر آژانس هواپیمایی هستید؛ علاوه بر اینکه امکان معرفی خدماتتون را دارید، می توانید از امکانات جستجوی پیشرفته در بخش خدمات بهره مند شوید و خدماتی را جستجو کنید که دارای کمیسیون ویژه همکار و … هستند.[/h]

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
 • اضافه کردن...