اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک در مورد برنامه نویسی فرستنده مادون قرمز با آردوینو

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک در مورد برنامه نویسی فرستنده مادون قرمز با آردوینو

سلام. چجوری چند تا کد خاص رو از این برنامه بیرون بکشم و اضافی هارو حذف کنم؟ ترانزیستور tsop 1738 رو هم دارم. کتابخانه های ir remote رو هم دارم. برنامه با آردوینو هست. میخوام یه کنترل با آردوینو درست کنم که فقط تلویزیونو خاموش و روشن کنه. ولی برنامه چون تمام کد های خاموش و روشن کننده همه دستگاه ها رو داره، حدود بیست ثانیه طول میکشه تا تمام کد ها رو بفرسته. اگه میشه بیضحمت یک جواب بدید که کارم راه بیوفته.
    این لینک دانلود برنامه https://halckemy.s3.amazonaws.com/up...-TV-B-Gone.zip
    Make a remote to turn off any TV with an Arduino and some simple electronics!.

سلام
    دوست عزیز
    در برنامه ایی که شما استفاده میکنید از کتابخانه ایی استفاده میکنه که 136 عدد کد مربوط به آمریکای شمالی و 139 عدد کد مربوط به اتحادیه اروپا را تست میکنه که دلیل طولانی بودن زمان هم همین هستش
    حال شما باید فقط کد مورد نظرتو فراخوانی کنی

حال برای این کار به تابع sendAllCodes() مراجعه کنید و از حالت ارسال شمارشی خارج و فقط دستور مورد نظرتو وارد کن البته میتونی فقط تابع مورد نظرتو در تابع loop() هم وارد کنید

اگه مشکلی داشتی بگو راهنماییت کنم

یاحق

نظر

نوشته اصلی توسط amir_yazdi نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز
      در برنامه ایی که شما استفاده میکنید از کتابخانه ایی استفاده میکنه که 136 عدد کد مربوط به آمریکای شمالی و 139 عدد کد مربوط به اتحادیه اروپا را تست میکنه که دلیل طولانی بودن زمان هم همین هستش
      حال شما باید فقط کد مورد نظرتو فراخوانی کنی

حال برای این کار به تابع sendAllCodes() مراجعه کنید و از حالت ارسال شمارشی خارج و فقط دستور مورد نظرتو وارد کن البته میتونی فقط تابع مورد نظرتو در تابع loop() هم وارد کنید

اگه مشکلی داشتی بگو راهنماییت کنم

یاحق
      ممنون.
      من کنترل مورد نظرمو دارم. ترانزیستور tsop 1738 رو هم دارم و همونطور که گفتم کتابخانه irremote رو هم دارم. حالا چجوری من میتونم کد دکمه خاموش کنترلم رو در بیارم و جایگزین تمام کد های برنامه کنم؟ البته دکمه خاموش چند کنترل دیگه با مارک های متفاوت رو هم میخوام اضافه کنم.

مثلا من برنامه IRrecord رو از توی کتابخانه IRremote باز کردم و ترانزیستور رو به پایه ها متصل کردم. حالا وقتی دکمه خاموش یک کنترل رو فشار میدم توی سریال مینویسه...
      Received SONY: 542A
      Unexpected codeType 11
      FFFFFFFF
      Unexpected codeType 11
      FFFFFFFF

که یعنی این کنترل از پروتکل سونی پشتیبانی میکنه. حالا من می خوام تمام کد های دکمه ها رو پاک کنم و این کد رو جایگزینش کنم.
      ویرایش توسط shahabbidi : https://iranchip.ir/member/373-shahabbidi در ساعت 09-07-2019, 16:52

نظر

صبر کنید ..
      X